CO UMÍME

Jsme vtipní a kreativní, ale především rychlí a spolehliví. Přesvědčte se.

TISKOVÁ
GRAFIKA (DTP)

Na internetu je dnes každý. Podle toho to taky vypadá. Abyste byli vidět a vaše reklamy fungovaly, nechte si zpracovat profesionální bannery do výkonnostních kampaní, na web nebo na sociální sítě.

od 599 Kč chci dtp

ELEKTRONICKÉ
DOKUMENTY

Dnes už se svými zákazníky nebo dodavateli komunikuje elektronicky téměř každý (výjimkám zajistíme tištěnou verzi). Ať už potřebujete Word, Excel či PowerPoint, zpracujeme vaše dokumenty do profesionální podoby.

od 2 000 Kč chci e-dokument

ONLINE
BANNERY

Cestou do práce uvidíte desítky reklam. Na internetu jich bude několikanásobně více. A mezi nimi musí být ta vaše vidět a zaujmout. Není to snadné, ale jste na správném místě. Google, Seznam, Facebook a další do druhého dne.

od 3 000 Kč chci bannery

DESIGN
WEBU

Možná se vám to zdá levné, ale základní návrh dokážeme připravit fakt rychle. Ve finále záleží, jaký web chystáte a kolik bude mít unikátních stránek. Stejně tak to platí u e-shopu. Proto vám design naceníme rychle na míru.

od 7 500 Kč chci web

OBALOVÝ
DESIGN

Obal prodává. Stejně jako desítky dalších věcí, ale zákazníky v obchodě zaujme nejčastěji kromě slev právě obal. Grafický návrh je jen součástí. Důležitý je i materiál, o tom víme své. A rádi se o vše, co víme, podělíme.

od 7 500 Kč chci obal

TVORBA
LOGA

Kdyby byla firma vaše rodina, na stole byste měli v rámečku fotku loga a jeho invertní varianty. Navrhneme a zrealizujeme vám logo, které si budou vaši zákazníci pamatovat a nedostanou jej z hlavy.

od 10 000 Kč chci logo

KLÍČOVÝ
VIZUÁL

Jeden obrázek řekne více než tisíc slov. Známá pravda, která u klíčového vizuálu platí dvojnásob. Sdělení vaší kampaně musí být snadno pochopitelné pro cílovou skupinu a zároveň podpořit vaši značku. Zvládáme.

od 10 000 Kč chci vizuál

VIZUÁLNÍ
IDENTITA

Existují stovky míst, kde se zákazníci setkávají s vaší značkou. Nestačí dát všude logo - i když bude od nás - ale přesto je důležité všude působit stejně. Vizitkou počínaje, příspěvkem na sociálních sítích nekonče.

od 7 500 Kč chci identitu

VLASTNÍ PÍSMO

Každý řeší logo, ale u fontu slyšíme, že stačí ten zdarma. Při tom to není tak složité, jako si mnozí představují. Jasně, vlastní font využívají především velké korporace, ale za pár desítek tisíc ho můžete mít i vy. Pak se od ostatních opravdu odlišíte.

od 10 000 Kč chci písmo

ANIMACE

Buďte pro své zákazníky atraktivní. Animované spoty nebo postavy patří mezi oblíbené prvky komunikace, které přitahují větší pozornost. A o tu přeci jde. Můžeme nezávazně probrat, co by se k vaší značce hodilo a na kolik by to vyšlo.

od 10 000 Kč chci animaci

3d Animace

Co se hýbe to frčí! Vstupte s námi do světa 3D grafiky a získejte výhodu nad konkurencí. Naše grafické studio nabízí špičkové služby v oblasti 3D vizualizací, animací a modelování, které vašemu podnikání dodají jedinečný rozměr. Spojte se s námi a nechte svůj projekt nejen vyniknout, ale skutečně ožít.

od 15 000 Kč chci 3D animaci

1. Spojíme se

Jdeme vám na ruku. Můžete nám nechat své kontaktní údaje a my se vám ozveme zpět. Nebo nám pošlete rovnou zadání a my obratem vytvoříme nabídku. Ať tak nebo tak, co nejrychleji se s vámi spojíme.

2. Domluvíme se

Máte u sebe nabídku, to znamená že víte, kdy výstup dostanete, kolik to bude stát a všechny další formality. Stačí tak jen dát povel, že se do toho máme pustit a pak si už jen počkat až vám pošleme výstup.

jdu do toho

Umíme toho mnohem více, stačí si vybrat

Dopisní papír

od 1 000 Kč

Vizitky

od 1 500 Kč

Leták

od 2 000 Kč

Plakát

od 2 500 Kč

Polepy aut

od 3 000 Kč

CLV

od 3 500 Kč

Billboard

od 4 000 Kč

3D grafika

od 5 000 Kč

Brožura

od 5 000 Kč

Katalog

od 10 000 Kč

Pořád jste nenašli, co hledáte? Na Google chodit nemusíte. Jen nám napište, co chcete a my to zařídíme. V grafice neznáme mezí.

chci něco speciálního

Mohlo by vás předem zajímat

Tady jsou slova málo platná. Prostě to udělejte a uvidíte, že splníme vaše očekávání. Komunikujeme rychle, takže si hned můžete ověřit náš přístup. Stejně tak se snažíme dodat grafické výstupy, ale tam záleží, co přesně potřebujete. Samozřejmě, že rychlost není na úkor kvality. Proto se k nám klienti vracejí. Nebo to bude možná něčím jiným, zjistěte to.

Záleží na tom, co od nás budete chtít připravit. Pokud to nebude logo, tak to ve většině případů bude logo ve formátu .ai, případně celý logo manuál. Na začátku ale stačí telefon nebo e-mail, abychom se s vámi mohli spojit a vyřešit přesné zadání i podklady.

Neprodáváme rohlíky, tak je těžké říct přesnou cenu, pokud od vás nemáme zadání. Pošlete nám, co potřebujete a my se obratem ozveme zpět, abychom vám dali přesný odhad. Jinak orientační ceny máme v ceníku, ale opravdu jim říkáme orientační. Záleží na vás, co si budete přát.

Každý z Loomenů má spoustu zájmů, ale to vás asi nezajímá. Díky tomu, že spolupracujeme s dalšími profesionály na různé odvětví (především tedy v marketingu), tak jsme schopni zajistit i další služby. Rádi vám představíme, kdo jsou naši partneři a třeba vás také nadchnou.

I to se může stát, a upřímně, nebudete první ani poslední. Někdy se to prostě stane. Proto máte v ceně dvě úpravy zdarma. Zároveň víme, že když společně připravíme kvalitní zadání, většina výstupů je dobrá na první dobrou. Jde o to předem definovat, co je cílem a na koho má grafika působit.

Výstupy, které od nás dostanete patří vám. Máte na ně tedy licenci od nás zdarma.

Ozveme se vám