VLASTNÍ PÍSMO

Každý řeší logo, ale u fontu slyšíme, že stačí ten zdarma. Při tom to není tak složité, jako si mnozí představují. Jasně, vlastní font využívají především velké korporace, ale za pár desítek tisíc ho můžete mít i vy. Pak se od ostatních opravdu odlišíte.

Navíc se nemusíte trápit s tím, že si vyberete font a nakonec zjistíte, že třeba nepodporuje všechny znaky. To se vám tady nestane. I kdybyste si vymysleli novou abecedu, což moc nedoporučujeme, připravíme všechny znaky, které potřebujete.

chci vědět více

Vlastní font není jen tak nějaká loomenovina

Odlišuje

značku

Zvyšuje

atraktivitu

Má všechny

znaky

Je pouze

váš

Mít vlastní font má spoustu výhod. Pojďme je probrat.

pojďme to probrat

Nezkoušejte elévy, spolehněte se na Loomeny

Doručujeme rychleji než pošta

Služby, které zaberou méně než 3 hodiny práce budete mít do druhého pracovního dne.

Taky je na nás spolehnutí

Spolehnout se můžete nejen na termíny, ale i dvojitou kontrolu, že je vše bez chyb.

… a samozřejmě se to líbí

Někdy fungují lépe ošklivé výstupy. U nás máme raději ty hezké funkční. Takový dostanete.

Co by vás mohlo ještě zajímat

Tady jsou slova málo platná. Prostě to udělejte a uvidíte, že splníme vaše očekávání. Komunikujeme rychle, takže si hned můžete ověřit náš přístup. Stejně tak se snažíme dodat grafické výstupy, ale tam záleží, co přesně potřebujete. Samozřejmě, že rychlost není na úkor kvality. Proto se k nám klienti vracejí. Nebo to bude možná něčím jiným, zjistěte to.

Na začátku stačí telefon nebo e-mail, abychom se s vámi mohli spojit a vyřešit přesné zadání i podklady. Pak už to bude podle toho, co si zrovna budete přát.

Neprodáváme rohlíky, tak je těžké říct přesnou cenu, pokud od vás nemáme zadání. Jakmile dáme dohromady zadání, obratem vám dáme i přesnou cenovku. Jinak orientační ceny máme v ceníku, ale opravdu jim říkáme orientační. Záleží na vás, co vše si budete přát.


Každý z Loomenů má spoustu zájmů, ale to vás asi nezajímá. Díky tomu, že spolupracujeme s dalšími profesionály na různé odvětví (především tedy v marketingu), tak jsme schopni zajistit i další služby. Rádi vám představíme, kdo jsou naši partneři a třeba vás také nadchnou.

I to se může stát. Někdy se to prostě stane. Proto vše průběžně konzultujeme a hledáme ideální řešení, které bude funkční a zároveň s ním budete spokojený.

Určitě vás toho zajímá více, tak se nám ozvěte a vše projdeme.

Ozveme se vám