DTP

To máte banner na výšku, to máte banner na šířku, pak nějaký leták a nakonec by se z toho jeden grafik zbláznil. Loomeni ne. Víme, že nejde pořád vymýšlet loga, klíčové vizuály a stříkat kolem sebe nápady. Někdy je potřeba sednout za stroj a udělat vše ostatní.

Bereme to jako relax, ale zároveň si držíme reputaci. Proto se na nás můžete obrátit s čímkoliv a garantujeme vám, že to uděláme vždy lépe a rychleji, než nějací elévové. Tak sem se zadáním, ať se můžeme předvést.

Předveďte se

Děláme to už hodně let, a tak známe vaše potřeby

Děláme

na termín

Děláme

bez překlepů

Děláme

na první pokus

Děláme

bez odmlouvání


Kdo ví, že DTP umíme rychle a dobře

Nezkoušejte elévy, spolehněte se na Loomeny

Doručujeme rychleji než pošta

Služby, které zaberou méně než 3 hodiny práce budete mít do druhého pracovního dne.

Taky je na nás spolehnutí

Spolehnout se můžete nejen na termíny, ale i dvojitou kontrolu, že je vše bez chyb.

… a samozřejmě se to líbí

Někdy fungují lépe ošklivé výstupy. U nás máme raději ty hezké funkční. Takový dostanete.

ozvěte se mi

Co by vás ještě mohlo zajímat

Tady jsou slova málo platná. Prostě to udělejte a uvidíte, že splníme vaše očekávání. Komunikujeme rychle, takže si hned můžete ověřit náš přístup. Stejně tak se snažíme dodat grafické výstupy, ale tam záleží, co přesně potřebujete. Samozřejmě, že rychlost není na úkor kvality. Proto se k nám klienti vracejí. Nebo to bude možná něčím jiným, zjistěte to.

Na začátku stačí telefon nebo e-mail, abychom se s vámi mohli spojit a vyřešit přesné zadání i podklady. Následně z vás vytáhneme vše důležité o vašem podnikání, abychom věděli, jaký web se vám líbí a jaký se bude líbit vašim zákazníkům. Pak se pustíme do díla a budeme potřebovat průběžně vědět váš názor.

Neprodáváme rohlíky, tak je těžké říct přesnou cenu, pokud od vás nemáme zadání. Jakmile dáme dohromady zadání, obratem vám dáme i přesnou cenovku. Jinak orientační ceny máme v ceníku, ale opravdu jim říkáme orientační. Záleží na vás, co vše si budete přát.

Ano. Sedíme na jednom místě se šikovným týmem markeťáků, kteří se vyznají v offline i online prostředí. Většinu nápadů s nimi konzultujeme a víme, že budou rádi, když si střihneme nějaký projekt společně. Abychom vše usnadnili, všechny podklady jim předáme a můžete si tak ušetřit čas při komunikaci s další agenturou.

I to se může stát, a upřímně, nebudete první ani poslední. Někdy se to prostě stane. Proto vše průběžně konzultujeme a hledáme ideální řešení, které bude funkční a zároveň s ním budete spokojený.

Určitě vás toho zajímá více, tak se nám ozvěte a vše projdeme.

Ozveme se vám