OBALOVÝ DESIGN

Občas to je jediná možnost, jak se můžete odlišit od konkurence. A navíc na hodně omezeném prostoru. Váš obal musí přitahovat ruce zákazníků. Potřebujete tak design, který bude velmi rozlišitelný a zároveň bude dobře charakterizovat vaši značku.

Máme u nás pár Loomenů, kteří nad obaly vedou dlouhé diskuse a při návratu z obchodu se pustí do předělání obalů, které právě viděli. Nenechte je to dělat i s vaším obalem. Řekněte jim, ať to navrhnou rovnou. Všichni budeme mít radost.

Chci mít radost

Obsah je na vás. Obal na nás

Bude

rozpoznatelný

Bude

funkční

Bude

se vám líbit

Bude

vydělávat


Komu jsme navrhovali obaly a pomáhali prodávat

Nezkoušejte elévy, spolehněte se na Loomeny

Doručujeme rychleji než pošta

Služby, které zaberou méně než 3 hodiny práce budete mít do druhého pracovního dne.

Taky je na nás spolehnutí

Spolehnout se můžete nejen na termíny, ale i dvojitou kontrolu, že je vše bez chyb.

… a samozřejmě se to líbí

Někdy fungují lépe ošklivé výstupy. U nás máme raději ty hezké funkční. Takový dostanete.

ozvěte se mi

Co by vás ještě mohlo k tvorbě obalů zajímat

Tady jsou slova málo platná. Prostě to udělejte a uvidíte, že splníme vaše očekávání. Komunikujeme rychle, takže si hned můžete ověřit náš přístup. Stejně tak se snažíme dodat grafické výstupy, ale tam záleží, co přesně potřebujete. Samozřejmě, že rychlost není na úkor kvality. Proto se k nám klienti vracejí. Nebo to bude možná něčím jiným, zjistěte to.

Na začátku stačí telefon nebo e-mail, abychom se s vámi mohli spojit a vyřešit přesné zadání i podklady. Následně z vás vytáhneme vše důležité o vašem podnikání, abychom věděli, jaký web se vám líbí a jaký se bude líbit vašim zákazníkům. Pak se pustíme do díla a budeme potřebovat průběžně vědět váš názor.

Neprodáváme rohlíky, tak je těžké říct přesnou cenu, pokud od vás nemáme zadání. Jakmile dáme dohromady zadání, obratem vám dáme i přesnou cenovku. Jinak orientační ceny máme v ceníku, ale opravdu jim říkáme orientační. Záleží na vás, co vše si budete přát.

Přemýšlíme o obalu jako celku, takže vám doporučíme i materiál. Je samozřejmě na vás, jak se rozhodnete. Víme, že důležitý je rozpočet, ale hledáme takové řešení, aby obal působil atraktivně a pomáhal vám zvyšovat obrat.

I to se může stát, a upřímně, nebudete první ani poslední. Někdy se to prostě stane. Proto vše průběžně konzultujeme a hledáme ideální řešení, které bude funkční a zároveň s ním budete spokojený.

Určitě vás toho zajímá více, tak se nám ozvěte a vše projdeme.

Ozveme se vám