DESIGN WEBU

Je to vaše výkladní skříň, tak musí vypadat všude dobře. Na mobilu, tabletu i počítači. Zároveň musí být originální, ale ne zase tolik, aby se na webu vaši zákazníci ztratili. Neztratili jste se v tom? Dobře, tak pokračujeme.

Je to jednoduchý. Máme za sebou desítky návrhů designu webu, a tak vás celým procesem provedeme a na konci dostanete návrh stránek, ze kterých nespustíte oči. Pak už stačí jen stránky spustit a s tím vám pomůžeme taky. Takže není na co čekat.

ozvěte se mi

Tahle očekávání plní design webu od Loomenů

Je originální

Je funkční

Je rychle

Je pěkný

Máme v rukávu další trumfy, které si povíme osobně.
Chcete je slyšet?

ano, chci
ne, nechci

Komu jsme už posloužili s návrhem designu webu

Nezkoušejte elévy, spolehněte se na Loomeny

Doručujeme rychleji než pošta

Služby, které zaberou méně než 3 hodiny práce budete mít do druhého pracovního dne.

Taky je na nás spolehnutí

Spolehnout se můžete nejen na termíny, ale i dvojitou kontrolu, že je vše bez chyb.

… a samozřejmě se to líbí

Někdy fungují lépe ošklivé výstupy. U nás máme raději ty hezké funkční. Takový dostanete.

ozvěte se mi

Co by vás ještě mohlo zajímat

Tady jsou slova málo platná. Prostě to udělejte a uvidíte, že splníme vaše očekávání. Komunikujeme rychle, takže si hned můžete ověřit náš přístup. Stejně tak se snažíme dodat grafické výstupy, ale tam záleží, co přesně potřebujete. Samozřejmě, že rychlost není na úkor kvality. Proto se k nám klienti vracejí. Nebo to bude možná něčím jiným, zjistěte to.

Na začátku stačí telefon nebo e-mail, abychom se s vámi mohli spojit a vyřešit přesné zadání i podklady. Následně z vás vytáhneme vše důležité o vašem podnikání, abychom věděli, jaký web se vám líbí a jaký se bude líbit vašim zákazníkům. Pak se pustíme do díla a budeme potřebovat průběžně vědět váš názor.

Neprodáváme rohlíky, tak je těžké říct přesnou cenu, pokud od vás nemáme zadání. Jakmile dáme dohromady zadání, obratem vám dáme i přesnou cenovku. Jinak orientační ceny máme v ceníku, ale opravdu jim říkáme orientační. Záleží na vás, co vše si budete přát.

Ano. Sedíme na jednom místě se šikovným týmem, který dělá weby pod značkou Oscarix. Abychom celý proces usnadnili, všechny podklady jim předáme a dohlédneme, aby stránky odpovídali přesně zadání i designu.

I to se může stát, a upřímně, nebudete první ani poslední. Někdy se to prostě stane. Proto vše průběžně konzultujeme a hledáme ideální řešení, které bude funkční a zároveň s ním budete spokojený.

Určitě vás toho zajímá více, tak se nám ozvěte a vše projdeme.

Ozveme se vám