ANIMACE

Buďte pro své zákazníky atraktivní. Animované spoty nebo postavy patří mezi oblíbené prvky komunikace, které přitahují větší pozornost. A o tu přeci jde. Můžeme nezávazně probrat, co by se k vaší značce hodilo a na kolik by to vyšlo.

Vytvoříme vám na míru animované spoty, bannery na web nebo animované logo, které si všichni okamžitě zapamatují. Můžeme se pustit i do složitějších věcí, protože jsme Loomeni. Co třeba animované video, které vysvětlí váš produkt nebo jen tak nějaký brandový spot?

tohle mě zajímá

Pořád nevíte, proč využít animace?

Zaujmou

3x více

Hodí se

pro všechny

Spousta

možných stylů

Odlišuje

značku

Takhle tancuje náš animovaný Loomen Loomík
… a to jsme si jen hráli.

Nezkoušejte elévy, spolehněte se na Loomeny

Doručujeme rychleji než pošta

Služby, které zaberou méně než 3 hodiny práce budete mít do druhého pracovního dne.

Taky je na nás spolehnutí

Spolehnout se můžete nejen na termíny, ale i dvojitou kontrolu, že je vše bez chyb.

… a samozřejmě se to líbí

Někdy fungují lépe ošklivé výstupy. U nás máme raději ty hezké funkční. Takový dostanete.

ozvěte se mi

Co by vás ještě mohlo k animacím zajímat

Tady jsou slova málo platná. Prostě to udělejte a uvidíte, že splníme vaše očekávání. Komunikujeme rychle, takže si hned můžete ověřit náš přístup. Stejně tak se snažíme dodat grafické výstupy, ale tam záleží, co přesně potřebujete. Samozřejmě, že rychlost není na úkor kvality. Proto se k nám klienti vracejí. Nebo to bude možná něčím jiným, zjistěte to.

Neprodáváme rohlíky, tak je těžké říct přesnou cenu, pokud od vás nemáme zadání. Jakmile dáme dohromady zadání, obratem vám dáme i přesnou cenovku. Jinak orientační ceny máme v ceníku, ale opravdu jim říkáme orientační. Záleží na vás, co vše si budete přát.

Ano. Sedíme na jednom místě se šikovným týmem markeťáků, kteří se vyznají v offline i online prostředí. Většinu nápadů s nimi konzultujeme a víme, že budou rádi, když si střihneme nějaký projekt společně. Abychom vše usnadnili, všechny podklady jim předáme a můžete si tak ušetřit čas při komunikaci s další agenturou.

I to se může stát, a upřímně, nebudete první ani poslední. Někdy se to prostě stane. Proto vše průběžně konzultujeme a hledáme ideální řešení, které bude funkční a zároveň s ním budete spokojený.

Určitě vás toho zajímá více, tak se nám ozvěte a vše projdeme.

Ozveme se vám