VIZUÁLNÍ IDENTITA

Usnadněte zákazníkům kontakt s vaší značkou. Vizuální identita je základním prvkem celé vaší firmy. Abyste na tomto kameni mohli stavět, potřebujete víc než logo a font. Do vaší vizuální identity promítneme firemní hodnoty a filozofii celé firmy.

Vizuální identita musí fungovat jako komplexní prvek, proto si společně připravíme analýzu kontaktních míst, kde se zákazníci setkávají s vaší značkou. Jednotlivá místa odladíme tak, aby vaše značka fungovala a vydělávala vám peníze.

to se mi líbí

Proč uděláte dobře, když vám zpracujeme vizuální identity

Navýšíte

hodnotu vaší značky

Zajistíte

rozpoznatelnost značky

Zaujmete

mnohem více zákazníků

Získáte

důvěru zákazníků

Ušetříte

na zpracování grafiky

Je toho mnohem více, ale tohle snad stačí k přesvědčení, že si o tom spolu musíme promluvit.

ozvěte se mi

Tady jsme se pustili do vizuální identity

Nezkoušejte elévy, spolehněte se na Loomeny

Doručujeme rychleji než pošta

Služby, které zaberou méně než 3 hodiny práce budete mít do druhého pracovního dne.

Taky je na nás spolehnutí

Spolehnout se můžete nejen na termíny, ale i dvojitou kontrolu, že je vše bez chyb.

… a samozřejmě se to líbí

Někdy fungují lépe ošklivé výstupy. U nás máme raději ty hezké funkční. Takový dostanete.

ozvěte se mi

Co by vás mohlo k vizuální identitě zajímat

Tady jsou slova málo platná. Prostě to udělejte a uvidíte, že splníme vaše očekávání. Komunikujeme rychle, takže si hned můžete ověřit náš přístup. Stejně tak se snažíme dodat grafické výstupy, ale tam záleží, co přesně potřebujete. Samozřejmě, že rychlost není na úkor kvality. Proto se k nám klienti vracejí. Nebo to bude možná něčím jiným, zjistěte to.

Na začátku stačí telefon nebo e-mail, abychom se s vámi mohli spojit a vyřešit přesné zadání i podklady. Následně z vás vytáhneme vše důležité o vašem podnikání, abychom věděli, jaké vizuální identitu nastavit. Pak se pustíme do díla a budeme potřebovat průběžně vědět váš názor.

Neprodáváme rohlíky, tak je těžké říct přesnou cenu, pokud od vás nemáme zadání. Jakmile dáme dohromady zadání, obratem vám dáme i přesnou cenovku. Jinak orientační ceny máme v ceníku, ale opravdu jim říkáme orientační. Záleží na vás, co vše si budete přát.

Každý z Loomenů má spoustu zájmů, ale to vás asi nezajímá. Díky tomu, že spolupracujeme s dalšími profesionály na různé odvětví (především tedy v marketingu), tak jsme schopni zajistit i další služby. Rádi vám představíme, kdo jsou naši partneři a třeba vás také nadchnou.

I to se může stát, a upřímně, nebudete první ani poslední. Někdy se to prostě stane. Proto vše průběžně konzultujeme a hledáme ideální řešení, které bude funkční a zároveň s ním budete spokojený.

Výstupy, které od nás dostanete patří vám. Máte na ně tedy licenci od nás zdarma.

Určitě vás toho zajímá více, tak se nám ozvěte a vše projdeme.

Ozveme se vám