BOOKNĚTE SI LOOMENY

Objednejte si předem na měsíc počet hodin a získejte nadstandardní služby. Pracovat budeme stejně dobře jako když si nás objednáte jednorázově, ale díky grafickému balíčku budou mít vaše zadání prioritu a navíc vám budeme účtovat méně.

Stačí si vybrat, kolik hodin měsíčně budete potřebovat a my vám obratem připravíme kalkulaci. Může se stát, že hodiny nestihne vyčerpat, tak vám je převedeme do dalšího měsíce. A pokud budete potřebovat více grafiky? Tak vám kapacitu navýšíme.

ukažte mi více

4 důvody, proč se vám vyplatí balíček

Je to jednodušší

Dostanete vlastní spojku na všechny Loomeny, které řeknete, co si přejete a dostanete to.

Je to efektivnější

Při dlouhodobé spolupráci je více prostoru pro rozvíjení vaší grafiky, kterou si vezmeme za vlastní.

Je to levnější

Jdeme na to stejně jako ostatní. Když nakupujete ve větším, platíte méně. Stejně tak u nás.

Je to jistější

Naší vizí je zpracovávat grafiku rychle. Prioritu bleskového zpracování však budou mít vždy stálí partneři.

 

Teď vás nepřemlouváme, ale radíme. Rozhodně se rozhodněte pro balíček.

Pokud váháte, tak to pojďme zkusit jednou rychlovku.

 


chci grafický balíček

Kdo se už taky přesvědčil a je spokojený

Vše, co o grafickém balíčku potřebujete vědět

Tak jako si třeba platíte měsíčně paušál u mobilního operátora, tak stejně to můžete mít i s grafikou. Jen bez výpadků signálu, nedostatku dat a především s férovým vyúčtováním.

V tomhle vám necháme volnou ruku. Pojďte nám nejprve říct, jak ke grafice přistupujete a jaké věci zpracováváte pravidelně. Pomůžeme vám zvolit ideální počet hodin. Pokud to víte, tak se nás nemusíte na nic ptát a jen si nás zamluvte. Počet hodin je neomezený.

Dalo by se říct, že cena bude pouze na vás. Hodinovou sazbu vám dodáme hned, jak nám řeknete kolik budete chtít měsíčně hodin a na kolik měsíců. Samozřejmě platí, že čím víc chcete, tím platíte méně za hodinu.

Nic se neděje. Převedeme vám je do dalšího měsíce.

Nic se neděje. Za prvé budete mít o hodinách přesný přehled. Po každém výstupu dostanete aktualizovaný stav. A pokud by to nestačilo, tak se domluvíte s přiděleným projekťákem a on za vás vše zařídí. Samozřejmě za výhodnější hodinovou sazbu, kterou vám dáme za paušál.

Tady jsou slova málo platná. Prostě to udělejte a uvidíte, že splníme vaše očekávání. Komunikujeme rychle, takže si hned můžete ověřit náš přístup. Stejně tak se snažíme dodat grafické výstupy, ale tam záleží, co přesně potřebujete. Samozřejmě, že rychlost není na úkor kvality. Proto se k nám klienti vracejí. Nebo to bude možná něčím jiným, zjistěte to.

Na začátku ale stačí telefon nebo e-mail, abychom se s vámi mohli spojit a vyřešit přesné zadání i podklady. Následně z vás vytáhneme vše důležité o vašem podnikání, abychom věděli, jaké logo vám bude sedět. Pak se pustíme do díla a budeme potřebovat průběžně vědět váš názor.

Každý z Loomenů má spoustu zájmů, ale to vás asi nezajímá. Díky tomu, že spolupracujeme s dalšími profesionály na různé odvětví (především tedy v marketingu), tak jsme schopni zajistit i další služby. Rádi vám představíme, kdo jsou naši partneři a třeba vás také nadchnou.

Ozveme se vám