ELEKTRONICKÉ
DOKUMENTY

Když někomu posíláte e-mail, sdílíte tabulku, chystáte nabídku, tak si pamatujte, že obsah je sice král, ale forma je královna. A tu nelze odbýt. Každý, kdo otevře jakýkoliv dokument se nejprve podívá, jak to vypadá. Když ho zaujmete v první vteřině, máte větší šanci, že vše dopadne podle vašeho očekávání.

Běžně chystáme elektronické dokumenty jako hlavičkový papír, podpis v e-mailu, prezentace, faktury a v podstatě cokoliv vás napadne a budete potřebovat. Vždy dbáme na to, aby vaše značka byla vidět a předávala své poslání všem, kdo s ní přijdou do kontaktu.

Předveďte se

Víme, proč budete rádi, když vám připravíme všechny dokumenty

Sjednocení

komunikace

Posílení

značky

Zjednodušení

práce


Kdo už využívá v komunikaci naši práci

Nezkoušejte elévy, spolehněte se na Loomeny

Doručujeme rychleji než pošta

Služby, které zaberou méně než 3 hodiny práce budete mít do druhého pracovního dne.

Taky je na nás spolehnutí

Spolehnout se můžete nejen na termíny, ale i dvojitou kontrolu, že je vše bez chyb.

… a samozřejmě se to líbí

Někdy fungují lépe ošklivé výstupy. U nás máme raději ty hezké funkční. Takový dostanete.

ozvěte se mi

Co by vás ještě mohlo k vizuální identitě zajímat

Tady jsou slova málo platná. Prostě to udělejte a uvidíte, že splníme vaše očekávání. Komunikujeme rychle, takže si hned můžete ověřit náš přístup. Stejně tak se snažíme dodat grafické výstupy, ale tam záleží, co přesně potřebujete. Samozřejmě, že rychlost není na úkor kvality. Proto se k nám klienti vracejí. Nebo to bude možná něčím jiným, zjistěte to.

Na začátku stačí telefon nebo e-mail, abychom se s vámi mohli spojit a vyřešit přesné zadání i podklady. Následně z vás vytáhneme vše důležité o vašem podnikání, abychom věděli, jaký web se vám líbí a jaký se bude líbit vašim zákazníkům. Pak se pustíme do díla a budeme potřebovat průběžně vědět váš názor.

Neprodáváme rohlíky, tak je těžké říct přesnou cenu, pokud od vás nemáme zadání. Jakmile dáme dohromady zadání, obratem vám dáme i přesnou cenovku. Jinak orientační ceny máme v ceníku, ale opravdu jim říkáme orientační. Záleží na vás, co vše si budete přát.

Ano. Sedíme na jednom místě se šikovným týmem, který dělá weby pod značkou Oscarix. Abychom celý proces usnadnili, všechny podklady jim předáme a dohlédneme, aby stránky odpovídali přesně zadání i designu.

I to se může stát, a upřímně, nebudete první ani poslední. Někdy se to prostě stane. Proto vše průběžně konzultujeme a hledáme ideální řešení, které bude funkční a zároveň s ním budete spokojený.

Určitě vás toho zajímá více, tak se nám ozvěte a vše projdeme.

Ozveme se vám