TVORBA LOGA

Zákazníci si vás nejčastěji spojí se samotnou službou nebo produktem. Hned za nimi je logo. Proto musí být výrazné, originální a jedinečné. Pokud vám tento návod nestačí, rádi vám takové připravíme.

V poslední době se také rozmohl takový nešvar v podobě generátorů log, kde dostanete logo zdarma nebo za pár stovek. Originalitu v návrhu však nehledejte. Pokud to se svým podnikáním nebo jen projektem myslíte vážně, nekupujte béčkové zboží.

ozvěte se mi

4 základní důvody, proč logo od Loomenů

Bude

originální

Bude

výrazné

Bude

nezaměnitelné

Bude

funkční


Jaká loga nám prošla pod rukama

Proč Loomeni nevěří generátorům log

První loomen

Nikdy jsem nevěřil ničemu, co je zdarma. Jak se říká, že když je něco zdarma, tak nejde o samotný produkt, protože produktem je uživatel. Jak tomu bude podle vás s logem z generátoru?

Druhý loomen

Při tvorbě loga se taky inspirujeme tím, co už funguje. Speciálně musíme poznat loga vašich konkurentů, aby vaše logo bylo originální a vyniklo. Umí to váš generátor?

Třetí loomen

Logem to nekončí. A to nemyslím teď tvorbu reklamy a dalších marketingových věcí. Jako samotné logo je důležitý i logo manuál, díky kterému bude s vaší největší cenností zacházeno, jak se má. Kdo vám ho vygeneruje?

Čtvrtý loomen

Někomu automaticky vygenerované logo stačí. Mně ne. Nejen, že mě to živí, ale ráda hledám v logách spojitosti se značkou, které mi dodávají důvěryhodnosti firem..

chci originál

Co by vás mohlo ještě zajímat

Tady jsou slova málo platná. Prostě to udělejte a uvidíte, že splníme vaše očekávání. Komunikujeme rychle, takže si hned můžete ověřit náš přístup. Stejně tak se snažíme dodat grafické výstupy, ale tam záleží, co přesně potřebujete. Samozřejmě, že rychlost není na úkor kvality. Proto se k nám klienti vracejí. Nebo to bude možná něčím jiným, zjistěte to.

Na začátku ale stačí telefon nebo e-mail, abychom se s vámi mohli spojit a vyřešit přesné zadání i podklady. Následně z vás vytáhneme vše důležité o vašem podnikání, abychom věděli, jaké logo vám bude sedět. Pak se pustíme do díla a budeme potřebovat průběžně vědět váš názor.

Neprodáváme rohlíky, tak je těžké říct přesnou cenu, pokud od vás nemáme zadání. Pošlete nám, co potřebujete a my se obratem ozveme zpět, abychom vám dali přesný odhad. Jinak orientační ceny máme v ceníku, ale opravdu jim říkáme orientační. Záleží na vás, co si budete přát. Základní loga s manuálem ale zvládneme už od 10 000 Kč.

Každý z Loomenů má spoustu zájmů, ale to vás asi nezajímá. Díky tomu, že spolupracujeme s dalšími profesionály na různé odvětví (především tedy v marketingu), tak jsme schopni zajistit i další služby. Rádi vám představíme, kdo jsou naši partneři a třeba vás také nadchnou.

I to se může stát, a upřímně, nebudete první ani poslední. Někdy se to prostě stane. Proto máte v ceně dvě úpravy zdarma. Zároveň víme, že když společně připravíme kvalitní zadání, většina výstupů je dobrá na první dobrou. Jde o to předem definovat, co je cílem a na koho má grafika působit.

Výstupy, které od nás dostanete patří vám. Máte na ně tedy licenci od nás zdarma.

Určitě vás toho zajímá více, tak se nám ozvěte a vše projdeme.

Ozveme se vám