ONLINE GRAFIKA

Zaujměte své potenciální zákazníky v záplavě reklam na internetu. Lehko se to řekne, ale už hůře se to dělá. Pokud tedy nejste Loomen, to by pak vytvořit poutavé bannery nebo newslettery nebyl žádný problém. Naopak by to byla zábava.

Správné formáty bannerů víme, teď jen od vás potřebujeme zjistit sdělení. Pokud půjde o nějakou větší kampaň, tak si na to můžeme sednout společně, protože víc hlav víc ví. Navíc už máme něco za sebou, a tak bychom vám měli poradit dobře.

ukažte mi, co umíte

Online grafika nás baví a taky nám jde

Dobře

Rychle

Bez chyb

Za dobrou cenu

Našlo by se pár dalších věcí k tématu, jak děláme grafiku, ale raději vám to ukážeme.

to chci vidět

Pár vizuálů na ukázku

Nezkoušejte elévy, spolehněte se na Loomeny

Doručujeme rychleji než pošta

Služby, které zaberou méně než 3 hodiny práce budete mít do druhého pracovního dne.

Taky je na nás spolehnutí

Spolehnout se můžete nejen na termíny, ale i dvojitou kontrolu, že je vše bez chyb.

… a samozřejmě se to líbí

Někdy fungují lépe ošklivé výstupy. U nás máme raději ty hezké funkční. Takový dostanete.

ozvěte se mi

Co by vás ještě mohlo zajímat

Tady jsou slova málo platná. Prostě to udělejte a uvidíte, že splníme vaše očekávání. Komunikujeme rychle, takže si hned můžete ověřit náš přístup. Stejně tak se snažíme dodat grafické výstupy, ale tam záleží, co přesně potřebujete. Samozřejmě, že rychlost není na úkor kvality. Proto se k nám klienti vracejí. Nebo to bude možná něčím jiným, zjistěte to.

Na začátku stačí telefon nebo e-mail, abychom se s vámi mohli spojit a vyřešit přesné zadání i podklady. Pak už to bude podle toho, co si zrovna budete přát.

Neprodáváme rohlíky, tak je těžké říct přesnou cenu, pokud od vás nemáme zadání. Jakmile dáme dohromady zadání, obratem vám dáme i přesnou cenovku. Jinak orientační ceny máme v ceníku, ale opravdu jim říkáme orientační. Záleží na vás, co vše si budete přát.

Každý z Loomenů má spoustu zájmů, ale to vás asi nezajímá. Díky tomu, že spolupracujeme s dalšími profesionály na různé odvětví (především tedy v marketingu), tak jsme schopni zajistit i další služby. Rádi vám představíme, kdo jsou naši partneři a třeba vás také nadchnou.

I to se může stát, a upřímně, nebudete první ani poslední. Někdy se to prostě stane. Proto vše průběžně konzultujeme a hledáme ideální řešení, které bude funkční a zároveň s ním budete spokojený.

Určitě vás toho zajímá více, tak se nám ozvěte a vše projdeme.

Ozveme se vám